transport międzynarodowy

przesyłki ekspresowe

przesyłki kurierskie

przeprowadzki zagraniczne


Firmy transportowe międzynarodowe, usługi transportowe

Transport międzynarodowy

Przesyłki ekspresowe

Przesyłki kurierskie

Przeprowadzki zagraniczne

Spedycja

Usługi transportowe

Jesteśmy firmą specjalizującą się w transporcie międzynarodowym. Oddając towar w nasze ręce, masz gwarancje szybkiej i uczciwiej realizacji zlecenia. Niektóre firmy transportowe międzynarodowe obsługują tylko część Europy. My przyjmujemy zlecenia na cały Stary Kontynent. Nasi kierowcy pojadą wszędzie, od Murmańska przez Moskwę i Paryż aż pod Gibraltar.

Spedycja międzynarodowa DoriTrans realizuje przesyłki kurierskie, ekspresowe oraz zajmuje się przeprowadzkami na terenie całej Europy. Naszą siłą jest dbałość o realizację usługi w terminie oraz bezpieczeństwo przewożonego towaru. Jednocześnie zapewniamy konkurencyjną cenę.

Czym jeździmy?

W skład naszej floty samochodowej wchodzą nowoczesne modele Renault Master, które pomieszczą równowartość 8-10 palet. Dzięki temu realizowane przez nas spedycje transportowe zawsze trafiają do klienta na czas. Naszych kierowców cechuje pełen profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz dbałość o jak najlepszą realizację zamówienia.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nie narzucamy stawek odgórnie. Wpływ na ostateczną cenę ma wiele czynników, dlatego proponujemy Państwu indywidualną wycenę. DoriTrans to gwarancja wysokiej jakości i terminowości. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 691 383 003

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Warto wiedzieć...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym, przesyłkach ekspresowych i kurierskich, a także w przeprowadzkach zagranicznych

Nasi kierowcy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Nieustannie dbamy o stan naszego taboru aby zawsze był niezawodny i bezpieczny

Posiadamy 26 samochodow dostawczych Renault Master 8-10 paletowych, część z nich posiada windy

Rygorystycznie przestrzegamy przepisów ruchu drogowego oraz przepisów o czasie pracy kierowców