transport międzynarodowy

przesyłki ekspresowe

przesyłki kurierskie

przeprowadzki zagraniczne


O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową. Zajmujemy się transportem miedzynarodowym, realizacją przesyłek ekspresowych, przesyłek kurierskiich oraz organizacją przeprowadzek zagranicznych.

Posiadamy 26 nowoczesnych samochodów dostawczych Renault Master (8 - 10 paletowych), z których część posiada windy ułatwiające załadunek oraz rozładunek towarów o większej wadze i rozmiarach.

Aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających firm dbamy o niezawodność i doskonały stan techniczny naszych pojazdów, systematycznie serwisujemy posiadany tabor i dokładamy wszelkich starań, aby doskonalić jakościowo wykonywane przez nas usługi transportowe, rygorystycznie przestrzegając przy tym przepisów o czasie pracy kierowcy i ruchu drogowym.

Zapewniamy terminowość realizowanych usług i bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Ugruntowana pozycja na rynku oraz wieloletnie doświadczenie w branży transportowej sprawia, że coraz więcej firm korzysta z szerokiej gamy oferowanych przez nas usług transportowych. Duże doświadczenie oraz profesjonalni kierowcy i niezawodny tabor to nasze główne atuty, dzięki którym świadczymy usługi o najwyższym standardzie.

Do każego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapraszamy do kontaktu, a nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie udzielą Państwu niezbędnych informacji i doradzą najlepsze rozwiązania.

Nasze motto to TSL4YOU: transport, spedycja i logistyka dla Ciebie!

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 691 383 003

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Warto wiedzieć...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym, przesyłkach ekspresowych i kurierskich, a także w przeprowadzkach zagranicznych

Nasi kierowcy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Nieustannie dbamy o stan naszego taboru aby zawsze był niezawodny i bezpieczny

Posiadamy 26 samochodow dostawczych Renault Master 8-10 paletowych, część z nich posiada windy

Rygorystycznie przestrzegamy przepisów ruchu drogowego oraz przepisów o czasie pracy kierowców