Dane kontaktowe

DoriTrans sp. z o.o.

ul. Witolda Zglenickiego 42G/34
09-411 Płock
woj. mazowieckie

+48 691 383 003
office@doritrans.com

NIP: 7743230853
REGON: 365671237
KRS: 0000642492


Biuro Oddział Toruń:

ul. Skłodowskiej-Curie 41
87-100 Toruń
office@doritrans.com


Formularz kontaktowy

OK

Spedytorzy:


Agnieszka Lisicka
spedytor międzynarodowy
+48 664 906 465
a.lisicka@doritrans.com

Weronika Witkowska
spedytor międzynarodowy
+48 882 707 905
w.witkowska@doritrans.com

Magda Wysocka
spedytor międzynarodowy
+48 506 901 904
m.wysocka@doritrans.com

Anita Okońska
spedytor krajowy i międzynarodowy
+48 506 903 905
a.okonska@doritrans.com

Marta Kulicka
spedytor krajowy i międzynarodowy
+48 500 422 424
m.kulicka@doritrans.com

Lidia Ludwiczewska
spedytor krajowy i międzynarodowy
+48 506 908 905
l.ludwiczewska@doritrans.com

Alessio Picci
spedytor krajowy i międzynarodowy
+48 660 577 290
a.picci@doritrans.com

Klaudia Lewandowska
spedytor krajowy i międzynarodowy
+48 502 514 614
k.lewandowska@doritrans.com

Administracja, księgowość i faktury:


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 691 383 003

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Warto wiedzieć...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym, przesyłkach ekspresowych i kurierskich, a także w przeprowadzkach zagranicznych

Nasi kierowcy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Nieustannie dbamy o stan naszego taboru aby zawsze był niezawodny i bezpieczny

Posiadamy 26 samochodow dostawczych Renault Master 8-10 paletowych, część z nich posiada windy

Rygorystycznie przestrzegamy przepisów ruchu drogowego oraz przepisów o czasie pracy kierowców